Halı yıkama profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle yıkanacak olan halılar öncelikle kontrol edilme ve daha sonra prosedüre göre hareket edilmelidir. Ayrıca uygun fiyatlı halı yıkama konusunda da gerekli hassasiyet gösterilmelidir. Bizler bu anlamda müşterilerimizin memnuniyetini sunarak en uygun fiyatlı hizmetlerden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halıların boyutuna göre değişmektedir. Uzun yıllardır sektördeki yerimizi koruyarak son zamanların en çok tercih edilen firması haline geldiğimiz için ekonomik hizmetler sunmayı sürdürüyoruz.

Sektörde yerini alan profesyonel ekibimiz, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hızlı bir şekilde yıkama sürecini tamamlar ve müşterilere aynı kalitede teslim eder. Ayrıca firmamıza emanet edilen halılarda yıkama işlemi yaparken tamamen hijyenik olan ortamlarda süreci yönetiyoruz.

Yıkama işlemine geçmeden önce özel olarak üretilen toz alma makinesinden geçen halılarınız daha sonra otomatik yıkama işlemine alınmaktadır. Ardından da sıkma makinesinden geçerek kurutma odasına alınmaktadır. Sonuç olarak uygun fiyatlı halı yıkama hizmetinden yararlandırdığımız müşteriler bugüne kadar firmamıza olan memnuniyetini her ortamda dile getirmektedir.

Halı Yıkama İşlemleri

Uzman ekibimizin adresten aldığı halılar ilk olarak toz alma işleminden geçer. Bu sayede halının üzerindeki tüm yabancı maddeler özenle temizlenir. Ardından halılar yıkama aşamasına alınır. Bu süreçte özel olarak hazırlanmış doğal şampuanlar kullanılır. Çünkü halıların derinlemesine temizlenmesi için kimyasal madde içermeyen şampuanların kullanılması gerekir. Firma olarak bu konuda gereken özeni göstermeye devam ediyoruz.

Yıkadığımız halılar bir sonraki aşamada sıkma makinelerine alınır. Santrafüj adı verilen makinada iyice sıkılan halılar ardından da kurutma tesisine götürülür. Burada halıların sararmasını engellemek için ışıksız bir ortam hazırlanmıştır. Kuruyan halılar son bir kontrolden geçtikten sonra müşterilerimizin talep ettiği gün ve saatte teslim edilir.

İstanbul’un her semtinden firmamıza ulaşarak uygun fiyat halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firma olarak uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde bugüne kadar binlerce müşterimize ekonomik olarak hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca günün her saatinde bizi arayarak profesyonel ekibimizin adresinize ulaşmasını ve yıkanacak halıları teslim almalarını sağlayabilirsiniz. Müşterilerimize özel indirimli fiyatlar da tarafımızca sunulmaktadır.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama Firmasıyız. Temizlik ve hijyen ön plandadır .

İNCELE
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Vefa halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, son teknolojiyle uyumlu yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama firmasıdır

İNCELE
Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Halı Yıkama Fiyatlarımız mümkün olduğunca uygun olmakla birlikte ...

İNCELE