HALI YIKAMA

0532 474 72 43

2009’dan beri halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız bu konuda bölgedeki tüm ihtiyaçları karşılamıştır. Teknolojinin gelişimiyle birlikte müşterilerimize çok daha kapsamlı bir hizmet vermek adına ARGE çalışmalarını da gerçekleştirerek Sefaköy bölgesinde birtakım yenilikleri beraberinde getirmiştir. Elbette halı yıkamanın ne kadar zor bir işlem olduğunu ve ciddi çalışma gerektirdiği unutulmamalıdır.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmetleri

Yılların verdiği deneyimle beraber firmamız bünyesinde sadece halı yıkama değil koltuk yıkama hizmetleri de sunulmaktadır. Haliyle kapsamlı bir temizlik hizmeti verirken, teknolojik donanımlara sahip elektronik cihazlardan yararlanılmaktadır. Bizler bu konuda profesyonel bir ekiple çalışarak kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Sektördeki pek çok firmanın birbiriyle olan rekabeti aslında müşterilere yansımaktadır. Öncelikle Vefa Halı Yıkama olarak sadece halı yıkamak için geliştirilen sıkma makinesi, otomatik yıkama makinesi ve toz alma makinesiyle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı sürdürüyoruz. Üstelik sunduğumuz bu hizmetlerin tamamı firma garantisi altında en uygun fiyatlarla aktarılmaktadır.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkamak için pek çok kullanıcı bireysel yöntemlere başvurmaktadır. Ancak bu işlemin kesinlikle profesyonel kişiler ve uygulamalarla yapılması gerekiyor. Çünkü halılar sadece yıkanmakla kalmamalı ve altında kalan mikrop ve kirler de başarılı bir şekilde çıkarılmalıdır. Öte yandan yağlı ortamlarda halıların yıkanmaması gerekir. Tamamen steril ortamlarda yıkanması gereken halıların aynı şekilde müşterilere iletilmesi önemlidir.

Halı yıkamada dikkat edilmesi gereken belki de en önemli özellik, halıların dokuma tekniği ile iplik yapısına göre yıkamaya alınmasıdır. Çünkü halıların yanlış tekniklerle yıkanması ilerleyen zamanlarda yeniden yıkanmasını gerektirebilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak adına halı yıkama konusunda doğru tekniklerden faydalanılmalıdır.

Profesyonel olarak hizmeti almak isteyenler halı yıkamada kullanılan içerikleri de sorgulamalıdır. Genelde bitkisel özlü halı şampuanlarının kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. Firma olarak bu konuda müşterilerimize en kapsamlı çalışmaları sunuyor ve içeriğinde kimyasal madde bulunmayan şampuanlar ile halılarınızı yıkamaya devam ediyoruz. Ayrıca deterjan ve klor gibi aktif maddelerin de kullanılmaması gerektiğini unutmayın. Daha fazla beklemeden firmamızla iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgiler alabilir ve ihtiyacınız olan hizmet için fiyat sorgusu da yapabilirsiniz.

 

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Halı Yıkama Fiyatlarımız mümkün olduğunca uygun olmakla birlikte ...

İNCELE
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama Firmasıyız. Temizlik ve hijyen ön plandadır .

İNCELE
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Vefa halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, son teknolojiyle uyumlu yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama firmasıdır

İNCELE