Sefaköy  Halı Yıkama

 

Sefaköy’de halı yıkama firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektördeki profesyonel çalışanlarımız ile beraber Sefaköy halı yıkama olarak tüm taleplerinizi karşılıyor ve bu müşteri memnuniyetinizi sağlıyoruz. Ayrıca firmalar arasındaki lider konumumuz nedeniyle binlerce müşterimize sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde büyümeye devam ediyoruz.

Sefaköy Halı Yıkama Hizmetleri

Firmamızda her mevsim halı yıkama hizmeti verilmektedir. Tam otomatik toz alma makinelerimizin yanı sıra otomatik halı yıkama makinesi ve santrifüj makineleriyle beraber kaliteli ve hızlı bir süreç müşterilerimizi beklemektedir. Ayrıca özel olarak üretilen paketleme ve hava alma makineleri de müşterilerimize sunduğumuz avantajlar arasındadır. O halde Sefaköy halı yıkama ile birlikte halılarınızın ilk gün ki kalitesine geri dönebilir ve uzun yıllar kullanıma devam edebilirsiniz.

Firmamız haftanın her günü halı yıkama siparişi almaktadır. Bu nedenle 7/24 hizmet anlayışı ile hareket ediyor ve siparişlerinizin teslimatını zamanında gerçekleştiriyoruz. En uygun fiyatlarla Büyükçekmece ilçesine bağlı olan Sefaköy semtine özel imkanlarımızı sunarken sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sefaköy Halı Yıkama Hizmet Süreci

Öncelikle firmamıza ulaşan müşterilerden halı teslimatını yapmak için adres talep ediyoruz. Uzman ekiplerimiz adrese giderek halıları inceliyor ve uygun fiyat politikası gereği müşterilerimize yardımcı olarak halılarınızı yıkama fabrikasına getiriyor. Daha sonra halılarınızdaki toz ve bakteriler özenle temizlenerek yıkama sürecine hazırlanıyor.

Tam otomatik makinelerle yıkanmaya başlayan halılarınız daha sonra durulama işlemine alınmaktadır. Ardından da kurutma safhasına geçerek hava almayan steril ortamlarda bekletilmektedir. Kurumanın tamamlanmasından sonra özenle yıkanmış olan halılar son kez kontrol edildikten sonra müşterilerimize ulaştırılır.

Firmamızca ücretsiz servis hizmeti de sunulmaktadır. Halılarınızı evden alarak yıkama sonrasında teslim ederken vermiş olduğumuz servis hizmeti sadece müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlıdır. Bu nedenle Sefaköy halı yıkama olarak bir halı yıkama fabrikasında olması gereken tüm hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

7/24 hizmet anlayışı, güler yüzlü personeller ve son teknolojik makineler ile halılarınızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden emin olarak %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Bu nedenle profesyonel bir hizmet almak için firmamıza hemen ulaşabilir ve bizi bilgilendirebilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Vefa Halı Yıkama Firması Olarak Hizmet Verdiğimiz Bölgelerimiz 0539 987 10 56 Hattan Bizlere Ulaşabilirsiniz.