Başakşehir  Halı Yıkama

0532 474 72 43

 

İstanbul’un tüm semtlerinden en kaliteli halı yıkama hizmeti almak adına artık Başakşehir halı yıkama firmamızı aramanız yeterlidir. Sektördeki öncü firmalardan biri olarak talep ettiğiniz zamanda halılarınızı teslim alıyor ve aynı şekilde işlemleri tamamladıktan sonra iade ediyoruz. Elbette profesyonel yıkama işlemlerini tamamlarken ekonomik fiyat seçenekleri de sunuyoruz. Haliyle bizi tercih eden müşterilerimiz en kapsamlı hizmetleri bu sayede almaya devam etmektedir.

Başakşehir Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlayabilecek alternatifler de sunmaktadır. Halıların özenle yıkandığı firmamızda ayrıca her halı için farklı bir süreç geçerlidir. Yani ilk olarak uzman ekibimiz tarafından evinizden alınan halılar daha sonra yıkama fabrikamıza getirilir. Burada hızlı bir şekilde yıkama işlemlerine geçilmez. Öncelikle halılardaki tozlar özel makineler yardımıyla temizlenmektedir. Çünkü tozlu halıların yıkama makinelerine alınması doğru değildir.

Tozların tamamen arındırılmasından sonra son sistem makinelerde yıkanmaya başlanan halıların üzerinde toz, kir, leke ve farklı bir iz kalmamaktadır. Çünkü Başakşehir halı yıkama olarak bu konuda yılların deneyimini sizlerle paylaştığımız için daima en iyiyi sunmanın gayreti içerisindeyiz. Firmamızla bugüne kadar iletişime geçmiş olan müşterilerimiz aldıkları hizmetler nedeniyle farklı platformlarda memnuniyetlerini sunmayı sürdürmektedir.

Neden Başakşehir Halı Yıkama?

Bu sorunun yanıtını vermek için birbirinden farklı özellikler incelenebilir. İlk olarak firmamızdaki çalışanların tamamı halı yıkama sektörü için gerekli olan tüm bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ek olarak yıkama alanımızda oto yıkama ekipmanları kullanılmaktadır. Bu nedenle temiz ve hijyenik bir ortamda halılarınızın yıkanıp paketlenmesi sağlanır.

Her müşteri halıların hijyenik ortamlarda yıkanmasını istemektedir. Ayrıca yıkama işleminde kullanılan içerikler çok önemlidir. Bizler Başakşehir halı yıkama olarak tamamen bitkisel özlü halı şampuanları kullanarak halılarınızın kalitesini korumaya devam ediyoruz. Elbette her şampuan halının iplik yapısına ve kullanılan boyaya göre değişmektedir. Bu konudaki uzmanlığımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşırken günün her saatinde firmamıza ulaşabileceğinizi de unutmayınız. Bizi arayarak adres bilgisi vermeniz ve profesyonel ekibimizin halıları almak için tarafınıza ulaşması yeterlidir. Sonrasında kaliteli ve ekonomik halı yıkama hizmetleri sizi bekliyor olacaktır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Vefa Halı Yıkama Firması Olarak Hizmet Verdiğimiz Bölgelerimiz 0539 987 10 56 Hattan Bizlere Ulaşabilirsiniz.