iktellihaliyikama /

İKİTELLİ HALI YIKAMA

0 532 292 23 76

Yılların tecrübesiyle beraber İstanbul’un her semtine sunduğumuz halı yıkama hizmetleri artık İkitelli halı yıkama olarak da sunulmaktadır. Bu bölgeden dilediğiniz gün ve saatte bizi arayarak anında hizmet alabilirsiniz. Sektördeki yerini koruyan firmamız ayrıca profesyonel ekibiyle beraber çalışmalarına devam etmektedir.

İkitelli Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama öncelikle günümüzün en zor sektörlerinden biri haline gelmiştir. Çünkü zahmetiyle beraber halılara zarar vermeden işlem yapabilmek sadece profesyonellerin işidir. Haliyle bizler bu konuda halı yıkatmaya karar veren herkes için en uygun fiyatlı hizmetleri sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Firmamız sektördeki rekabetçi fiyat politikasına göre hareket etmektedir. Bu nedenle sadece müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunarak yine müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Özellikle de İkitelli halı yıkama fiyatları konusunda sunduğumuz alternatifler sayesinde binlerce kişinin firmamızdan hizmet almaya başladığını söyleyebiliriz. Ayrıca uygun fiyatlarla beraber hizmet kalitesi de ortadadır.

Halı Yıkama İşi Nasıl Yapılmalı?

Firmamız öncelikle tarafımıza ulaşan müşterilerden adres tarifi talep etmektedir. Çünkü yıkanacak olan halılar, profesyonel ekibimiz tarafından evinizden alınmaktadır. Daha sonra firmamıza ulaşan halılardan toz alma işlemi başlar. Toz almadan yıkanacak halıların yabancı maddelerden arınmadığı bilinmelidir.

Halılardan toz alındıktan sonra yıkama işlemine geçilmektedir. Firmamız yıkama sürecinde tamamen doğal halı şampuanları kullanmaktadır. Kimyasal katkıları tercih etmediğimiz için halılarınızın ömrü çok daha uzun olacaktır. Yıkama işleminde derinlemesine temizlik sağlanır ve ardından da durulamaya geçilir.

Durulama işlemi, halıdan şampuan çıkana kadar devam etmektedir.

Yapılacak bu işlemlerden sonra halılar sıkma aşamasına geçer. Bu aşamaların tamamında teknolojik cihazların kullanıldığı unutulmamalıdır. Sıkma işleminden geçen halılar son aşamada kurutma odalarına alınır ve kurumaya bırakılır. Son bir kontrolden geçirilen halılar daha sonra da müşterilerimizin adreslerine sorunsuz olarak teslim edilir.

Bizler İkitelli halı yıkama firması olarak günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz profesyonel hizmetlerle İstanbul’un tüm semtlerine hızlıca hizmet sağlıyoruz. Özenle paketlenen halıların teslim alma ve teslim edilme sürecinde sorun yaşamamak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Çünkü halı yıkama işi gerçekten uzmanlık gerektiren bir iştir. Çünkü yıkamadan sonra halıda herhangi bir toz, leke veya mikrop kalmamalı ve özenle kurutulduktan sonra teslim edilmelidir.