ikitelli hali yikama / 2019-10-27

Halı yıkama konusunda uzun yılların deneyimi sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunarken İkitelli halı yıkama olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’un her semt ve mahallesinde en uygun ve en hızlı yıkama hizmetlerini sunarken bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamayı sürdürüyoruz. Günün her saati firmamızı arayarak tüm detaylara ulaşabilir ve anında hizmet talep edebilirsiniz.

İkitelli Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız tamamen halıların boyutuna göre değerlendirilir. Elbette özel olarak sunacağımız kampanyalar sayesinde bütçenize uygun hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Son zamanlarda İkitelli halı yıkama firmamıza ciddi bir rağbet olmaktadır. Bunun nedeni profesyonel bir bakış açısıyla hizmet sunmaya devam etmemizdir. Çünkü sektördeki lider firmalar arasında yerini alarak İstanbul’un her mahallesine uygun hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sektörde en çok aranan firma olmamızın yanında fiyatlarımız da diğer firmalar tarafından örnek alınmaktadır. Çünkü sadece müşteri odaklı çalıştığımız için bu konuda yıkama hizmeti alacak kişilerin tüm taleplerini karşılamaya yönelik hareket etmekteyiz. Ücretsiz servis imkanı ile beraber talep ettiğiniz gün ve saatte halılarınızı alan ekibimiz daha sonra halıları profesyonel yıkama fabrikamıza getirerek işlemlere başlayacaktır.

İkitelli Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama sektöründe gerçek anlamda ciddi bir kitleye hitap eden firmamız bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Binlerce müşterimize hizmet aldıktan sonra firmamıza ulaşarak duygu ve düşüncelerini aktarmaktadır. Çünkü tamamen halıların temizliği için hizmet sunuyor ve en güzel şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz. Bu konuda alacağınız hizmetlerin tamamı İkitelli halı yıkama firmamızın garantisi kapsamındadır.

Halılar sadece yıkama sürecinde değil toz alma, durulama ve kurutma sürecinde de en iyi imkanlar sunularak süreçlere dahil edilmektedir. İlk işlemde halılarınız firmamıza getirilir ve burada toz alma işlemlerinden geçirilir. Özenle yapılacak toz alımından sonra otomatik makinelerle yıkamaya başlanır. Birkaç kez özenle yıkanacak olan halılarınız daha sonra durulanır ve tüm toz ve pisliklerden arındırılır. Son aşamada da özel hazırlanan kurutma odalarına alınarak hijyen bir şekilde kurutulmaya devam edilir. İşlemlerin tamamlanmasının ardından müşterilerimiz aranarak bilgi verilir ve teslimatın gün ve saati yine müşterilerin taleplerine göre belirlenir.