Güneşli Halı Yıkama /

GÜNEŞLİ HALI YIKAMA

0 532 292 23 76

 

Vefa halıyıkama firmamız güneşli halı yıkama firması olarak hizmetinizdedir . Bize 7/24  ulaşabileceğiniz telefon gsm telefon numaramız 0539 252 08 68  hattımızdır. Işimizi sevmiş olarak yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize kısaca halı yıkama işlemlerimizin iyi mi olduğu ve olması icap ettiği ile alakalı bilgilendirmede bulunmak isteriz.
– öncelikle kayakent  halı yıkama  işi meydana getiren şirketlerın yeterli malumat ve tecrübesi olmalıdır.
Halı yıkama işinde oto yıkama ekipmanları kullanılmamalıdır, hijyenik,temiz bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanılması gerekmektedir bünyemizde mevcuttur.
Ayrıca farklı müşterilere ilişkin halılar aynı anda ve aynı yerde yıkanmamasına örutubet gösterilmelidir, sebebi ise başka müşterilerimize  ilişkin halıdaki leke ve mikroplar bir ötekinin halısına bulaşmamalıdır. Oto yıkama servislerinde araba yırazı gelen yağlı ortamlarda halı yıkanmaktadır buna dikkat ediniz. Bunun yanında bazı firmalarda da aynı anda farklı kişilere ilişkin halılar yere serilip üzerinde gezinilerek ve halıların kirlerinin bir birine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir (muhakkak sorgulayınız ). Bu konum hoş olmamakla birlikte sağlık ve hijyen açısından kabul edilir bir durum bulunduğunu şirket olarak düşünmemekteyiz. Dolayısı ile halılar tek tek yıkanmalıdır.
Halı  yıkama  temizliğinde ne olursa olsun içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı şampuanları kullanılmalı,klor ve deterjan şeklinde aktif maddeler kullanılmamasına özen gösterilmelidir.
Her halı iplik yapısı , dokuma tekniği , kullanılan boya eşeysel göz önünde bulundurularak lüzumlu yıkama tekniği kullanılarak temizlenmelidir.
Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan diğer bir noktada  profesyonel anlamda temizlenen halılar kesinlikle dezenfekte edilmelidir.
Yıinanan halılar kapalı ortamlarda kurutulmalı (özel kurutma makinalarında )sadece minimum 1 saat güneş ışığında tutulmalıdır. Araştırmalara bakılırsa bazı mikrop ve bakteriler ancak güneş ışığında ölmektedir.

 

Arenapark halı yıkama  Atakent halı yıkama   Avrupa konutları 1 halı yıkama fabrikası avrupa konutları 2 halı yıkama fabrikası avrupa konutları 3 halı yıkama fabrikası Avrupa konutları halıyıkama Başakşehir halı yıkama Bezirganbahçe mahallesi halıyıkama Bosphorus city halı yıkama halkalı avrupa konutları halı yıkama halkalı halı yıkama Halı Yıkama Sefaköy ikitelli halı yıkama fabrikası ikitelli kilim yıkama ikitelli koltuk yıkama ikitelli m.akif mahallesi halı yıkama inönü halı yıkama manolya evleri halıyıkamamenekşe evleri halı yıkama osb halı yıkama sefaköy hali yikama Tema evleri halı yıkama İnönü mahallesi halı yıkama İnönü Mahallesi Halı Yıkama Fabrikaları