bagcilar hali yikama / 2019-10-27

Bağcılar’dan halı yıkama hizmeti almak isteyenler dilediği gün ve saatte firmamıza ulaşabilir. Yılların deneyimiyle beraber Bağcılar halı yıkama firmaları arasında lider konumda çalışıyor ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bu sektörde güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmetlerimizi sunarken aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Ayrıca uygun fiyatlı halı yıkama firması olarak İstanbul’un her semtine aynı kalitede hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bağcılar Halı Yıkama Firması

Günün her saatinde hizmet sunmaya devam eden firmamız sizlerden gelecek olan talepleri anında karşılamaktadır. Çünkü bu aşamada halılarınızın temizliği kadar güvenliği de önemlidir. Çalışmalarımız dahilinde halılarınız ücretsiz olarak evden alınır ve herhangi bir sorun yaşamadan yıkama fabrikamıza getirilir. Daha sonra ise halılarınız profesyonel makineler yardımıyla toz alma makinesinden geçirilir. Bu işlemin amacı, halıların yıkanırken tüm toz ve pisliklerden arındırılmasını sağlamaktır.

Toz alma işlemleri tamamlandıktan sonra yine profesyonel ve tam otomatik makinelerle yıkamaya alınan halılarınız, tamamen temizlenene kadar yıkanır. Yıkama sonlandıktan sonra tekrar kontrol edilerek var olan kirlerin yok olması sağlanır. Bu işlemlerden sonra Bağcılar halı yıkama olarak durulama hizmetine geçilir. Durulanmadan kurutulmaya bırakılan halılarda bakteriler yaşamaya devam eder. Bu nedenle sorunsuz olarak durulanan halılarınız en son aşamada özel olarak hazırladığımız kurutma odalarına taşınır. Bu odalar rutubetten ve tozdan tamamen arındırılmıştır.

Sunduğumuz bu hizmetlerden sonra müşteriyle iletişime geçilerek halıların hazır olduğu bilgisi verilir. Haliyle müsait olup olmamanıza göre halılar paketlendikten sonra dilediğiniz saatte ev adresinize gönderilir.

Uygun Fiyatlı Halı Yıkama Hizmetleri

Özenle temizlenen halılarınızı teslim almadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi aktarmaktayız. Ancak bu sektördeki en uygun fiyatlı halı yıkama hizmetlerini sunduğumuz için ciddi bir müşteri kitlesine hitap etmeyi sürdürüyoruz. Genelde müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi almak istemektedir. Ancak bu bilgiler halılarınızın boyutuna göre değiştiği için taşıma sırasında tarafınızla paylaşılacaktır.

İstanbul’da hizmet sunan Bağcılar halı yıkama ile beraber dilediğiniz gün ve saatte istediğiniz semtten bizi arayabilirsiniz. Bugüne kadar sunduğumuz tüm hizmetler tamamen firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini sağlayarak daha büyük kitlelere ulaşmayı sürdürüyoruz.